۱۳۸۸ دی ۱۲, شنبه

تجـــادف

بسیجی سوار ماشین باشه،...زیر می گیره! ..... اگه پیاده باشه، ... بازم زیر می گیره

۵ نظر:

 1. خب یه سری عقاید که پایه و اساس ندارن و سینه به سینه نقل شدن باید یه جا استاپ شن بلاخره!!
  من تا اونجایی که خوندم همچین قضیه ای که بین مردم هم باورش رایجه رد شده!! حالا تو اومدی و گفتی هست بعد واقعا دوس داشتم اگه دلیلی ,توجیحی براش هس بدونم!!
  در مورد فایده ش هم بذار یه مثال بزنم , مثلا من اینطور امامت و اصالت نسبی به نظرم مسخره میاد بعد اینکه حالا خدام بیاد قدرت خارق لعاده بده به یه قوم و قبیله باز به نظرم مسخره تر .
  خب تا وقتی همچین اعتقاد یا دل چرکینی برام از بین نره , شناختم از خدا ناقصه یا حداقل با شک و همچین چیزایی همراهه که باید پاکش کنم یا تکلیفمو روشن کنم !!

  مثلا همین مقاله ی آتش بر خرمن نبوت سروش رو اگه خونده باشی یه چیزایی شبیه همین بحثه حالا در سطح پیامبر , و رد کردن یه سری اعتقادات رایج تقریبا هم در مورد همین قدرتهای خارق العاده . من بعد خوندنش و رد شدن یه سری کیلیشه های نامعقول با استدلالهای کافیش , خیلی از شک و شبهه هام برطرف شد!!

  از مهمترین مسائل تو حوزه ی دین همین پاک کردن عقاید نامعقوله ....
  منم جدا میخواستم بدونم دلیلت برای همچین حرفی چیه , نه این که کل کل یا همچین چیزی قصدم باشه!!

  در مورد آهنگ بلاگم هم میتونی یا صدای اسپیکرت رو قطع کنی یا اصلا باز نکنی صفحه مو!!کاپیش؟!

  پاسخحذف
 2. چرا برای هر پستی تو پست بعدیش کامنت میذاره بالایی؟ : )))

  پاسخحذف
 3. چه کنیم با این همه خون دل تو؟!!

  ولی تند نرو...
  به سان رایز عزیز... این قدرت های فوق العاده رو مرتاض های هندم دارند...شیوه خاصی از زندگی رو می خواد...بعد هم بعید نمی دونم امام حسین با اون همه بندگی که در حق باری تعالی کرد دعایی می کرد و پاسخ نمی شنید.اما خدا خوب می دونه این قدرت های عجیب و غریب رو به کی بده!!یعنی به بنده با جنبش دیگه!!

  پاسخحذف
 4. اگه پیاده باشه گاز می گیره! {گاز هم ول می ده البته}

  پاسخحذف